Kurzy pro ženy

Trvání kurzu: 1 den

Místo kurzu: Most, Ostrava, Bratislava

Počet účastnic: Maximálně 8 řidičů (při větším počtu je efektivita snížena).

Použitá technika: Vlastní offroad a SUV vozidla.

Termín: Dle parametrů vypsaného kurzu – nepříznivé povětrnostní podmínky jsme schopni nasimulovat.

Cena kurzu: Bambilión zlaťáků.

Obsah kurzu:

Kurzy pro ženy jsou zaměřeny převážně na řízení SUV vozidel, která se v ČR těší velké oblibě. Naučte se své SUV správně ovládat, buďte si za volantem jistá a jezděte bezpečně.

Dopolední část nabízí silniční trénink.

• Škola smyku
  • Zatáčení
  • Správná technika brzdění

Odpolední část je zaměřena na lehčí offroad tréninky pro získání jistoty při řízení.

• Kurzy jsou zaměřeny na ženy řídící SUV vozidla. Offroad část je tomuto přizpůsobena.

Víme, že offroad není výhradně zábava pro muže. Rádi na kurzech uvítáme také ženy, které mají zájem se naučit ovládat terénní vozy, rády si užívají nepohodlné podmínky a kvalitní vozy.

Máte pocit, že byste se necítila pohodlně ve společnosti mužů při výuce jízdy? Nevadí! Pravidelně připravujeme kurzy offroad jízdy připravené speciálně pro ženy, které se chtějí pobavit a zároveň se naučit veškeré dovednosti nezbytné pro ovládání offroad vozidla nebo SUV.

Dámský offroad Most, Ostrava a Bratislava

Chcete se pobavit, naučit něco nového a třeba se i trochu ušpinit? Přesně pro vás připravujeme program SUV a Offroad školy pro ženy a offroad tréninky v Mostě, Ostravě a Bratislavě. Neváhejte a vyberte si termín akce, který vám nejlépe vyhovuje! Užijete si spoustu zábavy, naučíte se vše potřebné pro jízdu terénem a seznámíte se s dalšími nadšenci do offroad ježdění.