SUV a Offroad škola Advance

Jako pokračovací kurz po absolvování Basic kurzu nabízíme kurz na úrovni ADVANCED s cílem dalšího rozšíření znalostí a získání zkušeností. Tento kurz je vhodný převážně pro řidiče Offroad vozidel.

Trvání kurzu: 1/2 dne

Místo kurzu: Praha, Adventure Land Bělá pod Bezdězem, Jihlava, Přerov, Ostrava, Bratislava

Počet účastníků: Maximálně 5 řidičů (při větším počtu je efektivita kurzu snížena).

Použitá technika: Vlastní offroad a SUV vozidla.

Termín: Dle parametrů vypsaného kurzu – nepříznivé povětrnostní podmínky jsme schopni nasimulovat.

Cena kurzu: na dotaz

Obsah kurzu:

• Teorie jízdy a bezpečnost obsluhy.
  • Rozšířená jízda v náročném terénu.
  • Překonávání složitějších překážek.
  • Bezpečné vyprošťování (zásady, technika, použití vyprošťovacích pomůcek -  tažná lana, dynamická lana, výjezdové plechy).
  • Použití navijáku (bezpečnost, zásady obsluhy navijáku, použití pomůcek, ukotvení);
  • Jízda s přívěsným vozíkem.
  • Základní opravy jednoduchých provozních závad a poruch.
  • Co s sebou na expedici.

Po konzultaci je samozřejmě možné upravit obsah školení dle Vašich konkrétních potřeb.

Offroad a teambuilding

Offroad škola není pouze záležitostí jednotlivců. Jsme zaměřeni také na výuku skupin a máme výbornou průpravu například díky školení jednotek Armády ČR. Zařaďte ježdění v terénních vozech jako součást firemních aktivit a teambuildingu a užijte si se svým týmem spoustu skvělé zábavy i akce.

Potvrzení o absolvování školení a další vzdělávání:

Každý z účastníků obdrží certifikát vystavený naší společností potvrzující rozsah a výsledek absolvování Offroad školy Basic a Offroad školy Advance. Následně je každý z účastníků zařazen do systému on-line poradenství, které může kdykoli využít při provozu offroad vozidel a SUV.