Zahraniční SUV a offroad kurzy

Zahraniční SUV a offroad kurzy


Chcete si opravdu užít jízdu v nedostupném terénu a naučit se při tom, jak správně ovládat terénní vůz nebo SUV? Pak pro vás máme unikátní zážitek ve formě zahraničních offroad kurzů, kde si vyzkoušíte nejen ovládání vozidel, ale také vyprošťování a chování v kritických situacích. Vše samozřejmě probíhá pod dozorem zkušených řidičů, kteří již absolvovali mnoho offroad expedic. Díky tomu vám mohou předat veškeré důležité informace a zkušenosti, které jinde nezískáte.

Místo kurzu: Transylvánie – Rumunsko, Ukrajina

Použitá technika: Vlastní offroad a SUV vozidla.

 

Náplň kurzu

Vzhledem k tomu, že zahraniční offroad kurzy neprobíhají na cvičném polygonu, ale v reálných podmínkách při jízdě v přírodě, naučíte se mnohem více, než při základních kurzech. Pro zahraniční kurzy je zajištěno ubytování v penzionu. Seznámení s řízením terénních vozidel a SUV probíhá formou příjemných vyjížděk v okolí penzionu. Nárůst obtížnosti řízení probíhá postupně a s ohledem na schopnosti řidiče. Nemusíte se obávat nedostatku dosavadních zkušeností s jízdou v terénu či toho, že nevlastníte ostrý offroad. Kurzy jsou připraveny tak, aby se zde také majitelé SUV naučili své vozy perfektně ovládat a pečovat o ně tak, jak je nezbytné pro jejich správnou funkčnost a spolehlivost.

Offroad lokality

Náš tým se pohybuje nejen ve Východní Evropě, ale také v Africe, Americe a dalších zajímavých offroad lokalitách. Hlídejte si námi pořádané akce nebo nás kontaktujte a zamluvte si účast na akci, která je pro vás nejzajímavější. Offroad školu v zahraničí si užijete naplno!

Leave a Reply